Ez az oldal cookie-kat használ. A böngészés folytatásával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.További információ »Rendben

Sportegyesületek és edzőtermek

Több mint 600 intézményi vásárló 2012 óta

Edzőtermek és sportegyesületek, több államigazgatási és rendvédelmi szerv, intézményfenntartók, szállodák, irodaházak és további cégek döntöttek mellettünk. Nálunk a beszerzés lebonyolítása egyszerű és hatékony, legyen az kisebb, vagy nagyobb volumenű. A régió legnagyobb fitnesz választékát kínáljuk, 120 gyártó közel 15 000 termékével. Célunk, hogy minden szükséges eszközt és gépet megtaláljon nálunk és azokat rövid határidővel, személyre szabott feltételek mellett tudja megvásárolni.

Az Ön kapcsolattartója:

Németh Balázs, értékesítési vezető

+36-20-480-0016 (H-P 10:00-18:00)

 

AJÁNLATKÉRÉS űrlapon

AJÁNLATKÉRÉS e-mailben

AJÁNLATKÉRÉS telefonon

Referenciáinkból

Edzőtermek, stúdiók:

A Fitness, Budapest

Aerofitness, Szombathely

Atlant Sportclub Gym & Fitness, Budapest

B4 Fitness Budapest

B-Fit, Szolnok

Balance Mozgás Központ

Bank Center Fitness, Budapest

Best Fitness Sopron

Body & Soul, Szigetszentmiklós

BodyU, Keszthely

Color Fitness, Budapest

Colosseum Sportcentrum, Budapest

CrossFit MayFly, Budapest

CrossFit Tesseract, Budapest

Cross Gym Factory, Zalaegerszeg

Cutler Győr

Cutler Kaposvár

Cutler Miskolc

Cutler Mosonmagyaróvár

Cutler Pécs

Cutler Székesfehérvár

Cutler Zalaegerszeg

Cutler Sopron

Dévai Fizioterápia

Dsmile Budapest

Egressy Fitness Zugló

Energy Fitness, Dorog

F&M Fitness & More, Budapest

Fit360 Stúdió, Budapest

Fit Club Zugló

Fitness 2000, Budapest

Fitness 5 Óbuda

Fitness 5 Budaörs

Fitness 5 Pólus

Fitness Energy Kőbánya

Fittest Kecskemét

Fittstúdió Körmend

Fitness World, Siklós

Fodrilla Procycling Érd

FormaZóna Sportközpont, Kecskemét

Füred Gym, Balatonfüred

Giant Fitness Szentendre

Green Fitness & Beauty Zugló

Griff Squash & Fitness, Budapest

Gilda-Max Flórián

Gilda-Max

Go/Active Egészségklub

Gymeniway Salgótarján

Gymcity Budapest

Gymcity Office Budapest

Gyömrő Fitness

Happy Mozgáscentrum, Kecskemét

Hartel Fitness, Budapest

Hegyvidéki Sportközpont

K-Fitness, Debrecen

Káplár Gym, Martonvásár

Kanári Fitness Club, Tatabánya

Kiss Life Gym

Kristály Szépségház, Dorog

Ladyfitness, Szombathely

Lantos Johnny Fitness, Budapest

Lido Fitness, Budapest

Liget Fitness Wellness, Budapest

Life1 Fitness, Budapest

Lite Wellness, Mammut

Maros Fitt Park, Szeged

Megafitness KÖKI

Millennium Wellness, Budapest

Mobek, Székesfehérvár

Niké Mozgásközpont, Baja

NR1 Fitness Oktogon

Optimum Health, Nyíregyháza

Oros- Kokosport Gym, Orosháza

Oxygen Wellness, Budapest

Palota Fitness, Budapest

Peak Gym Aréna

Pilates Fitness, Budapest

Power Gym, Kispest

Profi Fitness, Vác

Progym Fitness, Szombathely

Pulse Gym, Kalocsa

Robika Gym, Budapest

River Fitness, Budapest

Royal Fitness, Vác

Scitec Gold, Lurdy-ház

SHE Fitness, Budapest

Shredx Fitness, Kiskörös

Speedline Speedfitness Debrecen

Skillpro Training Club Kapuvár

Spincross, Győr

Star Fitness, Hűvösvölgy

Sylver-Fitness, Szombathely

Sziget Fitness, Szigetszentmiklós

Sziget Power 4U, Szigetszentmiklós

T-Klub Fitness, Budapest

Tapolcai Sportcentrum

Tempelfit Fitness, Budapest

Tempelfit 2, Budapest

The Club Fitness & Gym, Pécel

Thor Gym, Budapest

Titan Gym, Tiszakécske

V8 Fitness Szentendre

Vasgyúró Gym, Cegléd

Ventura Fitness, Budapest

Victory Fitness Újpest

Vida Power Gym, Siklós

Walley Gym, Halásztelek

West Speed Fit, Szombathely

X1 Gym, Fót

Yakuza Fitness, Győr

Sportegyesületek, klubok:

 

1. Futsal Club Veszprém

Alföld Vívó Akadémia

Arrabona Karate Klub SE

Avengarde Vívó SE

Bács-Kiskun Megyei Tűzoltó SC

Balatoni Yacht Club

Békessy Béla Vívó Klub

BFC Siófok

Bonyhádi Oyama Karate SE

Budapesti Egyetemi Atlétikai Club

Budapesti Honvéd SE Atlétika Szakosztály

Budapesti Honvéd SE Karate Szakosztály

BVSC Zugló

Ceglédi Elefántkölykök Kosárlabda Egyesület

City Squash Club SE

Csurgói Kézilabda Klub

Dabasi Box Club SE

Danubius Nemzeti Hajós Egylet

Debreceni Búvár Klub

Dömsödi Utánpótlás SE

Dunaferr SE Kajak-Kenu Szakosztály

DVSC Ökölvívás

Falco KC Szombathely

Fehérvár FC

FC Ajka

FTC Labdarúgás

FTC Vizilabda Utánpótlás

Gladiátor Box Klub, Győr

Gyémánt Kempo SE

Győri Atlétikai Club

Harc Klub Szolnok Thai Box SE

Harcosok Csapata SE

Hegyvidék Judo Klub

Honfoglalók Rugby Club

Ippon Judo Tatabánya DE

Japán Út Harcművészeti Egyesület

Jászberényi Birkózó Club

Jászberényi FC

Kai SE Karate

Kanadai-Magyar Hokiklub SE

Kaposvári Sportközpont és Sportiskola

Kaszások Óbudai Ifjúsági Klub Egyesület

Kecskeméti Sportiskola

Kenguru Torna Club SE

Kisdunamenti Ahihara Karate Egyesület

Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia

Kiskunhalasi Birkózó Klub

Kisvárdai Kézilabda Club SE

Kono Karate Klub

Körmendi Kosárlabdáért Közhasznú Egyesület

Külker Evezős Klub

MAC Budapest Jégkorong Akadémia

MAFC Súlyemelő Szakosztály

MVLC Miskolci Vizilabda Club

Magyar Asztalitenisz Szövetség

Magyar Atlétikai Szövetség

Magyar Karate Szövetség

Magyar Sumo Szövetség

Magyar Úszó Szövetség

Mezőkövesdi Kézilabda Club

MTK Budapest

MVLC Miskolci Vizilabda Club

Mercedes Kosárlabda Akadémia

Nyíregyházi Vasutas Sport Club

Paksi FC

Pesterzsébeti Hockey Club

Postás Sport Egyesület

Szegedi Küzdősport Klub

Szekszárdi Küzdősport Club

Széchenyi Egyetemi SE

Szolnoki Kajak-Kenu Klub

Szolnoki Vizilabda Sport Club

Tatabánya Kézilabda Club

Tatabányai Sport Club

Táti Diáksport Egyesület

Tiszakécskei FC

Tiszakécskei Tenisz Club Egyesület

Tiszaújváros SC

UTE Újpesti Torna Egylet

Vas Megyei Judo és Küzdősport Alapítvány

Vasas SC Fáy u.

Vasas SC Pasarét

Várpalotai Sportcsarnok

Zalaegerszegi Judo SE

Szállodák, irodaházak, vendéglátás:

Art Hotel Zalakaros

Aquapolis Szeged

Avalon Park

CE Plaza Hotel Siófok

Danubius Hotel Hélia

Fun City Bowling Bar

Gateway Office Park

Hotel Jonathan Balatonföldvár

Kecskeméti Élményfürdő

Kumánis Gyógyfürdő

Oázis Wellness Park

Pápai Gyógy- és Termálfürdő

Provence Birtok

Rába Quelle Győr

Rezeda Resort

Sárvári Gyógyfürdő

Cégek:

Alpin Salewa Zrt.

Alterna Kft.

Atalian Global Services Zrt.

BioTech USA Kft.

Budapesti Mozgásszervi Magánrendelő

Chef Market Kft.

Contitech Fluid Kft.

Cosmopolitan Nyelviskola Kft.

Criterion Kft.

Debreceni Campus Kft.

Diego Kft.

Dynamic Technologies Kft.

Fájdalom Ambulancia Kft.

IKRON Kft.

Kanizsa Rehab Kft.

Kincsem Lovaspark Kft.

Lounge Communication Kft.

Mercurius Kft.

MKB Üzemeltetési Kft.

Pa-Comp Kft.

Pannonsport

Pénzjegynyomda Zrt.

Publicity Aim Kft.

Richter Gedeon Nyrt.

Róbert Magánkórház

Roche Kft.

Runner Media Kft.

Salus Ortopédtechnika Kft.

SAS Magyarország Kft.

Scitec Kft.

Scoliart Kft.

Szoboszlai Trans Kft.

Team Rekreáció Kft.

TSO Medical Kft.

Travel Center Kft

Újpesti Egészségügyi Nonprofit Kft.

Vasútegészségügyi Nonprofit Kft.

Közigazgatási, rendvédelmi szervek:

Alsóörs Község Önkormányzata

Balaton Község Önkormányzata

Beloiannisz Község Önkormányzata

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága Központi Kivizsgáló és Módszertani Intézet

Csákánydoroszló Község Önkormányzata

Fejér Megyei Rendőr-Főkapitányság

Földeák Községi Önkormányzat

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Galgamácsa Község Önkormányzata

Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Igal Város Önkormányzata

Készenléti Rendőrség

Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság

Kunfehértó Község Önkormányzata

Lakitelek Önkormányzata

Malomsok Község Önkormányzata

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

Szőce Községi Önkormányzat

Tolna Megyei Kormányhivatal

Zirc Városi Önkormányzat

Egészségügyi intézmények:

Albert Schweitzer Kórház-Rendelőintézet

Csongrád Megyei dr. Bugyi István Kórház

Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Kórház

Kazincbarcikai Kórház

Pécsi Irgalmasrendi Kórház

Soproni Kórház Nerorehabilitációs Osztály

Szent János Kórház

Országos Gerincgyógyászati Központ

Köznevelési intézmények:

Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola

Bánki Donát-Péch Antal Technikum

Biai Református Általános Iskola

Bicskei Csokonai V. Mihály Általános Iskola

Cházár András EGYMI Szakiskola, Készségfejlesztő iskola, Kollégium

Ferencvárosi Kerekerdő Óvoda

Hajós Alfréd Általános Iskola

Bercsényi Miklós Általános Iskola, Szombathely

Bokrosi Általános Iskola

Dr. Szántó Imre Általános Iskola

Esztergomi Zöld Óvoda

Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium

Gloriett Sportiskolai Általános Iskola

Hernádnémeti Református Általános Iskola 

Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola

Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Újpesti Bródy Imre Gimnázium és Ált. Isk.

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola

Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola

Lövői Általános Iskola

Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola

Móricz Zsigmond Református Kollégium

Muronyi Önkormányzati Óvoda

Nagykáta Városi Napközi Otthonos Óvoda

Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

Prizma Általános Iskola és Óvoda

Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Magyar Hajózási Szakgimnázium és Szakközépiskola

Nivegy-völgyi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskola

Prohászka Ottokár Orsolyita Gimn. Ált. Isk és Óvoda

Soproni Szakképzési Centrum Handler Nándor Szakképző Iskolája

Szegedi Tabán Iskolai Alapítvány

Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Szent Benedek Általános Iskola és Középiskola

Szent Imre Szakközépiskola és Általános Iskola

Szilver Alapfokú Művészeti Iskola

Szolnoki Szakképzési Centrum Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Magyar Állami Operaház Balettnövendékeiért Alapítvány

Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola

Tüskevári Általános Iskola

Urban Verbunk Alapfokú Művészeti Iskola

Zuglói Cseperedő Óvoda

Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Iskolaközpont

Kosárba

Kosárba helyezve

Betöltés...

...
Hiba

Sikertelen művelet

Ismeretlen hiba, kérjük, próbáld újra.